ذکر چند نکته :
1 - در مورد نحوه بازی باید یگم کسی که سرور می سازه مثل صاحب یه گیم نت هست که می تونه هم بازی که و هم روی کار بغیه نظارت داشته باشه و بغیه که وارد گیم نت می شن میتونن با یه نفر از تو گیم نت هماهنگ کنن و بازی کنن یعنی هر کی وارد هر بازی میخواد می شه و یه سرور می سازه یا وارد سرور دیگری می شه و با اون بازی می کنه البته این به شرطی که شخص دیگری برای انجام همون بازی در گیم نت باشه . شما با وارد شدن در این شبکه مجازی با بغیه هماهنگ می کنید ( این نرم افزار امکان چت رو داره ) و قرار می گذارین کی سرور بسازه و وارد اون بازی می شید و از قسمت مولتی پلیر وارد lan network می شید بعد از اینکه سرور ساخته شده رو مشاهده کردید روی اون دابل کلیک کرده و وارد قسمت تنظیمات یا خود بازی می شید ( این بنا به ساخت بازی هست ).
2 - باید توجه داشته باشید که با توجه به سرعت اینترنت در ایران برای بازی های سنگینی مثل rise نمی شه چندین نفری بازی کرد چون باعث ایجاد هنگ میشه و بهتره که ما 1 به یک یا 3 نفری بازی بشه ام بازی هایی مثل counter که حجم اطلاعات شون کمه رو میشه 5 به 5 هم بازی کرد ( این بستگی به سرعت تمام افراد گروه داره ) . برای همین ترجیح اینه که از adsl استفاده بشه.
3 - سرعت اینترنت برای انجام بازی های مختلف به صورت آن لاین متفاوته مثلا اگه توجه گرده باشین پشت پک سیدی یا تو اینرنت می نویسن سرعت مورد نیاز برای انجام بازی به صورت آن لاین چقدره برای مثال بازی age of emp 2 که در سایت microsoft نوشته شده سرعت 56kbps برای بازی آن لاین می خواد اما با توجه به اینکه شما داریدیه نرم افزار دیگرو واست میون خودتون و اینترنت قرار می دین طبیعیه که بهتر سرعتتون از سرعت پیشنهادی سازنده بازی بیشتر باشه، هر چند که سازنده ها معمولا کمی مقدار ساپرت رو بیشتر اعلان می کنن.